Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
AXEL WALLERT. Oxkärra, olja på pannå, signerad och daterad.
216689. AXEL WALLERT. Oxkärra, olja på pannå, signerad och daterad.
27 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 35 cm.
Auktionshuset Kolonn
740