PARTI DIVERSE. 6 delar. Bl. a Skål Gunnar Ander, Ystad Klostermetall. 1960-tal.

216684. PARTI DIVERSE. 6 delar. Bl. a Skål Gunnar Ander, Ystad Klostermetall. 1960-tal.

Skål. Gunnar Ander. Märkt GA Ystads Klostermetall Made in Sweden. Längd 16 cm.
Brödkorg. Svartlackerad metall. Borås hemslöjd. 1960-tal. Diameter 23 cm.
Öppnare. Pingvin. Teak och skinn. Höjd 13,5 cm.
Brödhållare. Märkt Karl Holmberg AB, Äkta Teak, Götene Sweden, 331. Längd 31 cm.
Fat. Två delad. Teak. Dekor av hjärtan. Längd 35 cm.
Skål. Två delad. Märkt Äkta Bangkok Teak Made in Sweden. Längd 26 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 2 475