Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
EMIL EKMAN. Marint motiv med båtar, olja på duk, signerad och daterad 1941.
216677. EMIL EKMAN. Marint motiv med båtar, olja på duk, signerad och daterad 1941.
Utvalt av våra föremålsexperter
ca 60 x 77 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 60 x 77 cm.
Auktionshuset Kolonn
981