Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
LIZZIE LUNDBERG. Komposition. Färgetsning. Signerad och daterad 1987. Provtryck.
21664. LIZZIE LUNDBERG. Komposition. Färgetsning. Signerad och daterad 1987. Provtryck.
42 x 50 cm.
Något gulnad i kanter.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 50 cm.
Något gulnad i kanter.
Garpenhus Auktioner
930