SALONGSBORD, omkring 1900.

SALONGSBORD, omkring 1900.
216647. SALONGSBORD, omkring 1900.

Bonat trä. På hjultrissor. Diameter ca. 82, höjd 77 cm.

Skiva med krackelyr. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva med krackelyr. Slitage.

Antal besök: 465