LIZZIE LUNDBERG. Komposition. Färgetsning. Signerad och daterad 1987. Provtryck.

21664. LIZZIE LUNDBERG. Komposition. Färgetsning. Signerad och daterad 1987. Provtryck.

42 x 50 cm.

Något gulnad i kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 50 cm.

Något gulnad i kanter.

Antal besök: 1 046