TAKLAMPOR, 2 st, jugend, tidigt 1900-tal.

216629. TAKLAMPOR, 2 st, jugend, tidigt 1900-tal.

Total höjd ca. 28-60 cm.

Bruksslitage. Några löv saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca. 28-60 cm.

Antal besök: 471