KRUKOR OCH YTTERFODER, 9 st, keramik, 1900-tal.

216613. KRUKOR OCH YTTERFODER, 9 st, keramik, 1900-tal.

Bland annat Höganäs.

Slitage, nagg, sprickor, krackelyr, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat Höganäs.

Antal besök: 540