RADIO, Corona 14, 1930/40-tal.

216604. RADIO, Corona 14, 1930/40-tal.

Björkfodral. Höjd ca. 40 cm.

Repor, slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björkfodral. Höjd ca. 40 cm.

Repor, slitage, fläckar.

Antal besök: 1 038