STOP, 2 st samt YTTERFODER, keramik.

216603. STOP, 2 st samt YTTERFODER, keramik.

Kanna, nyrenässans, Rörstrand.
Stop, tomtedekor, Tyskland.
Ytterfoder, sannolikt Rörstrand eller Gustavsberg.
Höjd ca. 20-25 cm.

Krackelyr, tennlock med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stop, tomtedekor, Tyskland.
Höjd ca. 20-25 cm.

Antal besök: 833