LEKSAKSBILAR, 9 st, Wolkswagen, 1900-talets senare del.

216535. LEKSAKSBILAR, 9 st, Wolkswagen, 1900-talets senare del.

5 st i originalkartong. Bl a "Minichamps", "Junior Driver Classics" samt "Road Tough".

Varierande slitage. Kartonger med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 634