JAMES COIGNARD. Skulptur, blandteknik på pannå, signerad.

216457. JAMES COIGNARD. Skulptur, blandteknik på pannå, signerad.

49 x 31cm.

Mindre repor på plexiglas. Mindre färgbortall.

James Coignard (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 31cm.

James Coignard (1925–2008)

Antal besök: 983