SOFFA, Duxello, 1950/60-tal.

SOFFA, Duxello, 1950/60-tal.
216323. SOFFA, Duxello, 1950/60-tal.

Grön klädsel.
Längd 130 cm.

Slitage, repor, fläckar. Rester av etikett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.
Längd 130 cm.

Antal besök: 3 340