FIGURGRUPP, "Krister och Ringmor", snidat trä, signerad PB.

216321. FIGURGRUPP, "Krister och Ringmor", snidat trä, signerad PB.

Höjd ca. 24 cm.

Slitage, brännskada på axel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 24 cm.

Slitage, brännskada på axel.

Antal besök: 1 120