Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GISELA MÖCKLÖ. "Den flickan skall bära mitt efternamn", olja på duk, signerad.
216318. GISELA MÖCKLÖ. "Den flickan skall bära mitt efternamn", olja på duk, signerad.
55 X 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 X 46 cm.
Kalmar Auktionsverk
2 108