BORD, med stenskiva, 19/2000-tal.

21626. BORD, med stenskiva, 19/2000-tal.

Skivans diameter ca 80, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Skivan möjligen senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 682