PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Neil Young, The J.Geils Band, Wishbone Ash. 1900-talets andra hälft.

216220. PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Neil Young, The J.Geils Band, Wishbone Ash. 1900-talets andra hälft.

Samling vinylskivor av varierande artister, mycket 1970/1980-tal och rock n'roll.

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Antal besök: 884