DRAGSPEL, Italia Dallape Stradella, tidigt 1900-tal.

216048. DRAGSPEL, Italia Dallape Stradella, tidigt 1900-tal.

39 x 36 x 18 cm.

Kraftigt bruksslitage.
Delvis tejpat.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 36 x 18 cm.

Kraftigt bruksslitage.
Delvis tejpat.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 5 202