JOHN AHLGREN. "Kring St:a maria della salute II", olja på duk, signerad och daterad 66.

215999. JOHN AHLGREN. "Kring St:a maria della salute II", olja på duk, signerad och daterad 66.

48 x 46 cm.

Proveniens: enligt uppgift utställd på Gummesons konstgalleri 1968.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 46 cm.

Antal besök: 993