RESEGRAMMOFON.

RESEGRAMMOFON.
21593. RESEGRAMMOFON.

Grammofon i låda med läderhandtag, längd 43 cm. Ett 30-tal stenkakor medföljer.

Slitage, ej funtionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
21593. RESEGRAMMOFON.

Slitage, ej funtionstestad.

Antal besök: 860