NANNY STILL. Taklampa, 1950-tal, design, Raak, Holland.

215912. NANNY STILL. Taklampa, 1950-tal, design, Raak, Holland.

Höjd 34 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 3 714