SERVISDELAR, 19 st, porslin, "Pikant", Rörstrand, omkring 1900-talets mitt.

215906. SERVISDELAR, 19 st, porslin, "Pikant", Rörstrand, omkring 1900-talets mitt.

7 tallrikar, diameter 24 cm
2 djupa tallrikar, diameter 20,5 cm
11 ansietter, diameter 18 cm.

Slitage. 2 plana tallrikar samt 2 ansietter med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 tallrikar, diameter 24 cm
11 ansietter, diameter 18 cm.

Antal besök: 3 473