BORDSUR, "Amour et Psyche", Frankrike, 1900-tal.

215861. BORDSUR, "Amour et Psyche", Frankrike, 1900-tal.

Patinerad metall, marmorsockel, urtavla i emalj, höjd 56 cm, längd 51 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 585