JOHAN PETTER FAGERSTRÖM. GRÖTSKÅL, Tenn, IPF, Kalmar 1810.

215851. JOHAN PETTER FAGERSTRÖM. GRÖTSKÅL, Tenn, IPF, Kalmar 1810.

Årtalsstämpel "D3" 1810, Fyrstämplad
Höjd 20,5 cm.

smärre repor, enstaka mindre buckla, ägare persnr inristad under skålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Antal besök: 1 593