PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Ray Lema, Tom Petty and the Heartbreakers, Dag Vag. 1900-talets andra hälft.

215807. PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Ray Lema, Tom Petty and the Heartbreakers, Dag Vag. 1900-talets andra hälft.

Samling vinylskivor av varierande artister,
mycket 1970/1980-tal.

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Gör en kostnadsfri värdering!

mycket 1970/1980-tal.

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Antal besök: 806