ENRICO BAJ. Uppblåsbar docka, plast, signerad Ubu by Baj i trycket.

215788. ENRICO BAJ. Uppblåsbar docka, plast, signerad Ubu by Baj i trycket.

Höjd (utan luft) ca 56 cm.

Slitage, ej uppblåst för hål.

Enrico Baj (1924–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd (utan luft) ca 56 cm.

Slitage, ej uppblåst för hål.

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besök: 2 528