PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Lolita Pop, Arbete och Fritid, Eldkvarn. 1900-talets andra hälft.

215758. PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Lolita Pop, Arbete och Fritid, Eldkvarn. 1900-talets andra hälft.

Samling vinylskivor av blandade artister, mycket 1970-tal.

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Antal besök: 1 261