PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Savage Rose, Genesis och Captain Beefheart and his magic band. 1900-talets andra hälft.

215749. PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Savage Rose, Genesis och Captain Beefheart and his magic band. 1900-talets andra hälft.

Samling vinylskivor av blandade artister, mycket 1970-tal och rock n´roll.

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Antal besök: 725