LARS LERIN. Akvarell.

LARS LERIN. Akvarell.
2157057. LARS LERIN. Akvarell.

Kustlandskap, signerad 16x23 cm.

Ej examinerad ur ram, ram med mindre skada.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 2 629