LUFTPISTOL, "Excellent", Sverige, 1950-tal.

2156966. LUFTPISTOL, "Excellent", Sverige, 1950-tal.

Längd 21 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Antal besök: 1 612