ARMBAND, guld 14 k och silver med rosenslipade diamanter ca. 3 ct, 1800-tal.

215648. ARMBAND, guld 14 k och silver med rosenslipade diamanter ca. 3 ct, 1800-tal.

Längd ca. 15 cm.

Slitage. Repor, smuts, mindre nagg på stenar. Troligen senare omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 15 cm.

Antal besök: 1 005