GLAS och KERAMIK, 1800-1900-tal.

215558. GLAS och KERAMIK, 1800-1900-tal.

Servisdelar bland annat Gustafsberg.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 536