VÄRJA, skålrapir, möjligen 1600-tal.

215510. VÄRJA, skålrapir, möjligen 1600-tal.

Klinga märkt P O V C Z.
Total längd ca 94 cm.

Slitage, skador, klinga kortad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klinga märkt P O V C Z.
Total längd ca 94 cm.

Antal besök: 1 902