VÄRJA, skålrapir, 1700-tal.

VÄRJA, skålrapir, 1700-tal.
215502. VÄRJA, skålrapir, 1700-tal.

Klinga med text. Solingen.
Total längd ca 112 cm.

Slitage, skador, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klinga med text. Solingen.
Total längd ca 112 cm.

Antal besök: 979