LUFTRENARE, Lux, Aeroguard mini, 2000-tal.

2154759. LUFTRENARE, Lux, Aeroguard mini, 2000-tal.

Höjd 47 cm.
Diameter 26 cm.
Originalkartong saknas.
Manual medföljer.

Bruksslitage.
Originalkartong saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.
Diameter 26 cm.
Originalkartong saknas.
Manual medföljer.

Bruksslitage.
Originalkartong saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 180