VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.

VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.
215446. VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.

Pendyler 2 st, förgyllda.
Droppsur.
Högsta höjd 69 cm.

Slitage och skador, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendyler 2 st, förgyllda.
Droppsur.
Högsta höjd 69 cm.

Antal besök: 689