KANON, brons, 1800-tal.

KANON, brons, 1800-tal.
215410. KANON, brons, 1800-tal.

Inropat på Kläckeberga gård. Lavetten senare. Längd 18 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 094