OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. 1800-tal. Signerad.

215381. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. 1800-tal. Signerad.

Får vid vatten. 44 x 31 cm.

Slitage, dukskador, omspänd duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Får vid vatten. 44 x 31 cm.

Antal besök: 498