RÖKBORD, med kopparskiva, 1900-tal.

215359. RÖKBORD, med kopparskiva, 1900-tal.

Diameter 71, höjd 66,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 71, höjd 66,5 cm.

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 527