SKRIN, silver, Walker & Hall, Birmingham, England, 1922.

215283. SKRIN, silver, Walker & Hall, Birmingham, England, 1922.

Skrin på ben, tygklädd på insida.
Längd ca 10 cm. Höjd ca 5,5 cm.
Total vikt ca 201 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 201 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 830