Örhänge i form av en kvadratisk platta.
Mått 8x8 mm.
Signerade Wiwen Nilsson.
Ej årtalsstämplade eller silverstämplade.
Troligen omgjorda från örhänge med skruv.
Snurrebussar stämplade 825.
Mått 8x8 mm.
Signerade Wiwen Nilsson.
Snurrebussar stämplade 825.