PLÅTLEKSAK, apa på motorcykel, Tyskland.

215267. PLÅTLEKSAK, apa på motorcykel, Tyskland.

Litograferad plåt. "Made in Germany, US Zone".
Höjd ca 10 cm.

Slitage, märken, repor, ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 723