BYRÅ,nyrenässans, 1800-tal.

BYRÅ,nyrenässans, 1800-tal.
215261. BYRÅ,nyrenässans, 1800-tal.

Byrå, ek.
Bredd 70 cm
Djup 36 cm
Höjd 85 cm.

Bruksslitage, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå, ek.
Bredd 70 cm
Djup 36 cm
Höjd 85 cm.

Bruksslitage, spricka.

Antal besök: 904