FÄLLBORD, 1800-tal, Intarsia och bemålat.

215253. FÄLLBORD, 1800-tal, Intarsia och bemålat.

Motiv med Engelskt slott, intarsia med pärlemo. Möjligen bemålning från slutet av 1800-talet
H 76 D 63 cm.

Ålders samt bruksslitage, några nya skruvar i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

H 76 D 63 cm.

Antal besök: 920