BESTICKSCHATULL, med fiskbestick, vitmetall, England, 1900-tal.

215235. BESTICKSCHATULL, med fiskbestick, vitmetall, England, 1900-tal.

14 delar. Längd på största delen ca 31 cm. Längd kniv 21, gaffel ca 18 cm. Stämplade. Längd etui 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 796