OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustbild med eka, olja på pannå, signerad.

215157. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustbild med eka, olja på pannå, signerad.

30 x 45 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 45 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 880