JAN CARLSSON. "Vägen till Bovik", olja på duk, signerad och daterad -73.

215155. JAN CARLSSON. "Vägen till Bovik", olja på duk, signerad och daterad -73.

54x64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x64 cm.

Antal besök: 1 444