DAMSKRIVBORD, nyrokoko.

215143. DAMSKRIVBORD, nyrokoko.

Valnöt, svängda ben. Skrivinrede. 9 lådor i front. Skurna dekorelement. Längd 104 cm, djup 65 cm, höjd 127 cm.

Bruksslitage. Mindre repor på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 778