STEN EKLUND. färglitografi 75/150, signerad Sten Eklund -06.

215100. STEN EKLUND. färglitografi 75/150, signerad Sten Eklund -06.

45 x 66 cm.
Sten Eklund (1942-2009).

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 66 cm.
Sten Eklund (1942-2009).

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 352