PLURA JONSSON. färglitografi 18/150, signerad P.Jonsson, Naturlig orkester.

215096. PLURA JONSSON. färglitografi 18/150, signerad P.Jonsson, Naturlig orkester.

63 x 46 cm.

Plura Jonsson (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 46 cm.

Plura Jonsson (Född 1951)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 012